Kitty Meow Meow - My Cute Cat Day Care & Fun

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43 MB
  • Version 2.0.130
  • Dil Türkçe
  • Firma TutoTOONS
Kitty Meow Meow mobil uygulaması çocuklarınızın evcil hayvan bakacakları eğlenceli bir mobil uygulamadır.

Kedileri seven kız ve erkekler Kitty Meow Meow mobil oyununa bayılacaklar. Sevimli minik kedicikleri konu alan Kitty Meow Meow mobil uygulamasında çok renkli sahneler içerisinde eğleneceksiniz. Çocuklarınıza evcil hayvan bakma duygusunu aşılayacağınız Kitty Meow Meow mobil uygulamasında gün içerisinde kediciklerle ilgilenerek vakit geçireceksiniz. 

Oyun hem büyüklere hem de küçük oyunculara hitap eden eğlenceli bir mobil oyundur. Oynamak için Android  cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sevimli sanal hayvanınızın yavrularına da bakabileceğiniz geniş bir dünya içerisinde eğlenmek çok kolay olacak. Her bir kediyi özel seçeneklerden faydalanarak süsleyebilir yemeklerini yedirebilir, kişisel bakımlarını yapabilirsiniz. 

Daha çok çocuklar için özel olarak hazırlanan oyun içerikleri ile evcil hayvan bakımı hiç olmadığı kadar kolay ve eğlencelidir. Minik yavrular ve büyük kediler ile eğlenerek oyunda zaman geçirmek sizi çok eğlendirecektir. Çocuklar, hayal dünyalarında, yaratıcılıklarında sağlıklı bir ilerleme kat edecekleri bir dünya içerisinde yer alacaklar. 

Kediciklerinize özel bir alan oluşturmak için alışveriş merkezine gidebilir ve kediciklere kıyafet, ev gibi malzemeler satın alabilirsiniz. Onların her türlü bakımlarını gün içerisinde kendiniz yapacak ve onları mutlu etmeye çalışacaksınız. 

Kitty Meow Meow - My Cute Cat Day Care & Fun indir